HOTEL LONY

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Kozovazy 12, Mochov 25087

V klidné přírodě, jen 15 minut jízdy od Prahy, se nachází romantické místo s Hotelem Lony. Disponuje kapacitou 32 pokojů včetně luxusního apartmánu s privátním wellness centrem, které zahrnuje saunu a whirlpool. Součástí resortu je oblíbená restaurace U Lonských nabízející svou výtečnou českou kuchyni. Firemní jednání a školení je možné uspořádat ve dvou konferenčních sálech s kapacitou 60 a 120 míst. Hostům je k dispozici klidná zahrada s jezírky a vodopádem. Navštívit mohou i farmu s domácími zvířaty, koňmi a poníky. V celém areálu hotelu je možné zdarma využívat Wi-Fi připojení na internet. Hotel nabízí vysokokapacitní bezplatné parkoviště.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

HOTEL LONY On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Jednolůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj
Třílůžkový pokoj
Apartmá s kuchyňkou

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

HOTEL LONY Pokoje

Hosté Hotelu Lony se mohou ubytovat ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Nabídka zahrnuje též několik prostorných apartmánů s posezením a vlastní kuchyňkou. Jeden luxusní apartmán je též vybaven soukromým wellness. Součástí všech hotelových pokojů je vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů a základní hygienické potřeby. V pokoji je hostům k dispozici televize se satelitním příjmem a mini lednice. Hotelové prostory nabízí možnost využití dvou konferenčních sálů s denním světlem. Oba jsou vybavené základní prezentační technikou a Wi-Fi připojením na internet. V letních měsících mohou hosté vyjít na příjemnou zahrádku.

HOTEL LONY Gastronomie

Svůj den můžete začít chutnou snídaní, která je podávána od 7:30 hodin. V průběhu dne mohou hosté navštívit hotelovou restauraci U Lonských a pochutnat si na místní české kuchyni. Součástí jejího interiéru je i 11 metrů hluboká studna, která byla objevena při rekonstrukci objektu. Jídelní lístek v průběhu roku obohacují sezónní nabídky. V letních měsících mohou hosté posedět na příjemné zahrádce s možností grilování.

HOTEL LONY Recepce

8:00-22:00


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

HOTEL LONY Dostupnost

Hotel Lony najdeme v západní části obce Kozovazy. Autobusová zastávka Vyšehořovice, Kozovazy je vzdálená 400 metrů od jeho budovy. Odtud mohou hosté pokračovat na další autobusová spojení do okolních měst. Přijíždíte-li do hotelu autem, můžete jej zdarma zaparkovat na parkovišti před budovou.

HOTEL LONY Okolí

Renesanční zámek Brandýs nad Labem s dochovanou sgrafitovou výzdobou byl v historii sídlem habsburské dynastie. Návštěvníci si zde mohou prohlédnout rozsáhlou knihovnu toskánských Habsburků nebo zajímavou expozici císařské kavalerie. V Přerově nad Labem najdeme 4. nejstarší skanzen v Evropě. Jeho součástí je celkem 33 objektů, které zahrnují 7 chalup, 7 špýcharů a 2 stodoly. V rámci expozic věnovaných jídlu, mlynářství i zahradě se turisté seznámí s každodenním životem našich předků.

HOTEL LONY

Kozovazy 12, Mochov
Zobrazit celou mapu